Quantcast

Creativebits.org

an All Creative World site

doladowanie

doladowanie's picture

User pencils

Pencils
0

About

Real name
Doładowanie Adrian
Website
http://www.bramka.votel.pl
Country
Poland
Location
Nysa
About

Dlaczego, ten serwis nie został odkryty przeze mnie wcześniej? Jest tutaj tak cudownie, że mam właśnie nowe konto w nim! Czołem jestem Adrian. Pochodzę z fajnego miasta jaki jest Nysa.

Często rozmawiam przez mój nowy telefon Motorola EX115.
Zanim przeszedłem na prepaid mój dobry znajomy powiedział mi swoją złotą myśl. Prepaid jest o tyle lepszy, że nie masz łańcucha w postaci abonamentu. A całe zasilenie telefonu przez internet wydajesz na swoje potrzeby.
Nie lubię nie mieć kasy na telefonie. Zazwyczaj szybko sięgam po doładowanie telefonu przez internet. To skuteczna metoda na zasilenie.
Nie mogę się obejść bez telefonu. To moja trzecia ręka.

Hardware
Motorola EX115, radio i zegarek
Interests
zasilenie telefonu, doładowanie przez internet
Birth date
1979-11-08
Gender
male

Work

Specialization
Photographer
Industry
Childcare
Freelancing
Yes
Accept job offers
No

History

Member for
11 weeks 11 hours

Creativebits is a blog about creativity, design and Macs. We also have a critique section where you can post your work to get opinions and a forum to discuss any design related topics.

Recommend us on Google

Latest critique

Marketplace